4S REKLAM - DiJiTAL BASKI SiSTEMLERi
Hakkımızda
4S Reklam, müşteri memnuniyetini önemseyen, gelişmelere ve yeni fikirlere açık, reklam sektöründe hizmet veren bir aile kuruluşudur. Öncelikli hedefimiz, müşterilerimizin isteklerini doğru anlamak ve en kısa sürede çözüm üretmektir. 4S Reklam olarak bizler, uzun yıllar bünyemizde bulundurduğumuz deneyimli personelimiz ve reklamcılık alanındaki en kaliteli makine parkına sahip olmanın gurur ve sevincini yaşamaktayız. Ama bizim için en önemlisi; boyutu ne olursa olsun aldığımız işi bitirmek, sonucunda ise içten bir gülümsemeyle söylenen 'elinize sağlık' kelimesini siz değerli dostlarımızdan duymaktır. Kısacası; 'Biz bu işi seviyoruz!'
Hizmetlerimiz

Dijital Baskı

Reklama dair çarpıcı fikirler, profesyonel uygulamalar.

Tabela

Firmanızla ilgili ilk bilgileri, tabelanızın rengi şekli yazı karekteri verir. Seçilen renk, doku ve tasarımlar ne kadar güçlüyse insanlarda bıraktığı etki o kadar sağlıklı olur. Biz 4S Reklam olarak, müşterilerimizin öncelikle kurumsal renk ve yazı karekterlerinden yola çıkarak, doğru tabela tercihi yapmalarında yardımcı oluruz. Tabelanın çok büyük olması ya da küçük olmasından ziyade asıl etki işçilik ve kullanılan malzemelerin birbiriyle mükemmel uyuşmasıdır.

Araç Giydirme

Outdoor reklamların vazgeçilmezlerinden olan araç kaplama hedef kitlenize kolay ulaşmanızı sağlayan önemli bir reklam uygulamasıdır. Gerek aracınızın komple renk değişimi, gerekse de bir ya da birkaç yönünün firma logosu rengi ve imajlarıyla kaplanmasını 4S Reklam'da yaptırabilirsiniz. 3M cast folyo ile 1440 dpi makinalarda bastığımız görseller, deneyimli araç kaplama ustalarımızın elinde sanata dönüşmektedir.

Exposition Stand

Rengarenk Hp baskılı ve kolay kurulumlu exposition standınızı kapın ve ister yurtiçi ister yurtdışı tanıtımlarınızı gönül rahatlığıyla yapın.

3D Tabela

Reklama dair çarpıcı fikirler, profesyonel uygulamalar.

Yönlendirme

Kimseye sormadan aradığınız katı, birimi veya kişiyi kolayca bulmanızı sağlayan birbirinden gösterişli ve istenen renklerdeki yönlendirme pano çalışmalarımızdan bazılarını görüntülemektesiniz.

2D Özel Ürün

1D, 2D derken şimdilerde 3D ve türevleri boyutları zorlamaktadır. Siz de 4S Reklam'ın sizlere sunduğu bu yepyeni bakış açısını yakalayın ve müşteri kitlenize stressizce ulaşın.

Matbaa İşleri

Firmanıza logo tasarımı yapılır. Ayrıca her türlü basım işlerinizin çözüm ortaklarımız olan matbbalarda takibini yapar, belirlenen sürede de teslimatını gerçekleştiririz.

Tekstil Baskı

Bünyemizde bulundurduğumuz tekstil baskı makinalarımızla siz de ister bir adet, isterseniz de binlerce adet t-shirt baskı, çanta şapka ve benzeri tektil ürünlerinize hayat verebilir, sevdiklerinize süprizler yapabilirsiniz.

Yaka Kartı

Reklama dair çarpıcı fikirler, profesyonel uygulamalar.

Plaket - Şilt

Özellikle resmi kurumlar, sendikalar, okullar spor müsebakalarında ve benzeri kamu kuruluşlarında çokça kullanılan rozet, madalyon, şilt, plaket gibi ürünleri 4S Reklam'dan temin edebilir, başarı dolu mutlu anılarınzı bu ve benzeri ürünlerimizle güzel hatıraların şahitlerine dönüştürebilirsiniz.

Kaşe

Reklama dair çarpıcı fikirler, profesyonel uygulamalar.

Baskı Örnekleri
Makine Parkımız
Makine Parkımız
MUTOH Cutter Plotter
Makine Parkımız
160 cm Laminasyon
Makine Parkımız
ROLAND 1400 dpi Bas Kes
Makine Parkımız
HP 2880 dpi İç Mekan Baskı
Makine Parkımız
MAXIMA 1440 dpi Dış Mekan Baskı
Makine Parkımız
VERSA 3.50 CO2 40w 30x60 cm Lazer Kesim
Referanslarımız
Dijital Kataloğumuz
Dijital Katalog

4S Reklam hakkında detaylı bilgi ve iş örnekleri bulabileceğiniz dijital kataloğumuzu buradan görüntüleyebilirsiniz.